Astroporadna - poradenství v oblasti esoteriky.

Astrologie - sestavování horoskopů - osobní ( na celý život), partnerský ( týká se jakýchkoli vztahů), karmický ( životní úkol), čínský zvěrokruh.Cena kolem 1000 Kč.
 
Numerologie - rozbor povahy, minulosti, současnosti a budoucnosti v číslech. Cena 500 Kč.
 
Výklad karet - doprovodný výklad ke konzultaci. Cena 200 Kč.
 
Konzultace - indiviuální. Cena 200 Kč.
 
Andělské energie, Reiki, Automatická kresba - zdarma.

 

Předpověď na květen -

planeta Neptun rozvíří vody - v řekách a ve vzduchu. Od poloviny měsíce se vody uklidní a oteplí se.
Vztahy jakéhokoli typu dojdou závratných obratů - změny, rozpory, nedorozumění - týká se to hlavně komunikace - vyříkejte si vše a pak se situace uklidní. Týká se to jak blízkých vztahů, pracovních vztahů, tak velkých společenství a společnosti jako takové. Změny vás zaskočí, ale přichází proto, aby se vyřešily situace a poučili jsme se z nich a lépe zvládali další společné dny. Nejde o rozchody, nebo naopak o velké sblížení, nepůsobí ani příliš negativně, ani příliš pozitivně. prostě jen neshody. Na závěr měsíce ale vše hodíme za hlavu a už nám ty neshody nepřijdou takové velké a těžké, jak se zprvu zdálo. 
Květen - měsíc lásky - uvědomme si tedy, že vzájemné porozumění a láska přinesou harmonii do našich vztahů. Udržujme si tedy vztahy v harmonii, lásce a porozumění.
 

Předpověď na červen -

Počasí spíše suché a horké. Možnost vzlétnout ať fyzicky nebo,a to zejména duševně, do velkých výšin, za hranice možného, normálního, běžného a nebezpečí z toho plynoucí - doporučuji držet se více při zemi, v realitě, racionálnosti. 

Komunikace zabíhá do oblasti tajemna. Máme se něco nového, příznivého dovědět.

Muži i ženy jsou v harmonii, lásce, vztahy se urovnávají a lidé si budou bližší. Osudová setkání a změny ve vztazích.

Zkoušky - jak dokážeme zmírnit OHEŇ ve svém nitru, nevenek i v přírodě. Možnost horečnatých nemocí - vyvarovat se dlouhému pobytu na slunci!Příznivé osudové změny a zkoušky.Při komunikaci využívat svou moc moudře. Krotit své vášně a starosti nechat plavat.

Předpověď na červenec -

Kolo štěstí - jednou jsi nahoře, jednou dole. Chvíli se nám bude dařit, chvíli se bude dít něco nelibého. Potřeba velké trpělivosti a cílevědomé motivace. Bude dobře, jen přečkat nesnáze, které nám přinesou velká horka a sucha, postavit se změnám čelem a stále neutíkat před skutečností. Ona nás stejně dohoní. Ochrana před sluncem! Vztahy, komunikace a společnost najdou rovnováhu a klid. Pozor na tajné lásky! Ohnivé změny - nutno se zchladit u vody. Osudová přátelství. Ukáže se , kdo je opravdový přítel. Osud je příznivě nakloněn - ve zkouškách dobře obstát.